Centrum Egzaminacyjne


Jak ważne są egzaminy wie każdy, kto zetknął się z programami partnerskimi, czy certyfikacyjnymi renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie dostępne egzaminy z katalogu Pearson VUE, KryterionPSICertiport, ECDL, GASQ

Ogólne warunki uczestnictwa (OWU) w egzaminach w SOFTRONIC Sp. z o.o. 

 1. Przybycie na egzamin: Prosimy o przybycie do Centrum Egzaminacyjnego na 15 minut przed planowanym rozpoczęciem egzaminu. To pozwoli na skuteczną rejestrację i odpowiednie przygotowanie się do egzaminu. Przybycie znacznie przed czasem lub po czasie jest możliwe wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu z Centrum Egzaminacyjnym.
 2. Osoby towarzyszące: W Centrum Egzaminacyjnym dozwolona jest wyłącznie obecność uczestnika. Osoby towarzyszące nie są uprawnione do wejścia do Centrum i mogą przebywać jedynie w części wspólnej budynku.
 3. Rzeczy osobiste: Wszystkie osobiste przedmioty, w tym urządzenia elektroniczne, klucze, portfele itp., należy umieścić w zamykanym schowku w recepcji. Uczestnik zabiera ze sobą wyłącznie kluczyk od schowka oraz dokument tożsamości, chyba że dostawca egzaminu udostępnia inny regulamin w tej kwestii.
 4. Dokumenty tożsamości: Podczas procesu rejestracji, uczestnik zobowiązany jest do okazania dwóch urzędowych dokumentów tożsamości, z czego co najmniej jeden musi zawierać zdjęcie.
  Elektroniczne dokumenty, w tym elektroniczny dowód tozsamości mObywatel, nie są honorowane zgodnie z polityką dostawców egzaminów.
  Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących dokumentów tożsamości znajdą w mailu potwierdzającym rejestrację.
 5. Procedury bezpieczeństwa: Przed wejściem na salę egzaminacyjną, uczestnik poddawany jest kontroli przeprowadzanej przez osobę nadzorującą egzamin. Proces ten obejmuje sprawdzenie zawartości kieszeni, podwinięcie rękawów i nogawek oraz okazanie okularów do weryfikacji. Wszystkie czynności są konieczne do spełnienia procedur dostawcy egzaminu.
 6. Monitorowanie: Sesja egzaminacyjna jest monitorowana za pomocą kamer. Osoba nadzorująca ma prawo wejść do sali egzaminacyjnej w dowolnym momencie w celu zapewnienia przejrzystości i zgodności z procedurami.
 7. Oszustwa: Wszelkie próby oszustwa, niezgodne z zasadami uczciwości egzaminacyjnej, skutkują natychmiastowym przerwaniem egzaminu i zgłoszeniem sprawy do dostawcy egzaminu. Zachęcamy do podchodzenia do egzaminu z pełną uczciwością i rzetelnością.
 
Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Życzymy powodzenia na egzaminie!


Podziel się: