Informacje Ogólne


Nasza firma

Firma SOFTRONIC powstała z pasji do wiedzy i najnowszych technologii. Od 2003 roku dzielimy się informacjami na temat najnowszych rozwiązań z dziedzin informatycznych, a portfolio klientów, którzy nam zaufali, obejmuje zarówno freelancerów, osoby chcące rozwijać swoje umiejętności, jak i klientów korporacyjnych z sektora prywatnego oraz publicznego.
 
Na przełomie lat ustawicznie rozwijaliśmy swoje kompetencje oraz ofertę, która dziś obejmuje autoryzowane szkolenia informatyczne, consulting rozwiązań serwerowych, przeprowadzanie audytów oprogramowania oraz licencjonowanie.
 
Dzięki zaufaniu klientów nasza firma nieustannie się rozwija i możemy dziś się spotkać na organizowanych przez nas szkoleniach w Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy. Powiedz, czego potrzebujesz, a my znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Nasz zespół
 

Jesteśmy nie tylko doświadczonym, lecz przede wszystkim otwartym na potrzeby klientów zespołem, który przykłada szczególną wagę do rozwijania swoich kompetencji. Na co dzień zatrudniamy i współpracujemy z ekspertami, którzy nie tylko doradzą, jaki rodzaj szkolenia będzie dla Ciebie optymalny, lecz również z przyjemnością wprowadzą Cię w najnowsze zagadnienia związane z technologiami informatycznymi.
 
Dobór współpracowników odgrywa w procesie kształcenia wielką rolę, dlatego każdy trener, który staje się członkiem naszego zespołu:
Ukończył studia wyższe
Posiada co najmniej dwuletnie doświadczenie z zakresu przeprowadzania szkoleń informatycznych dla osób dorosłych
Odznacza się odpowiednim do prowadzonych szkoleń tytułem trenerskim np. Microsoft Certified Trainer, Certified Novell Instructor lub uzyskał certyfikat ECDL Advanced, Microsoft Certified Professional lub CompTIA
 
W przypadku szkoleń programistycznych, osoby je przeprowadzające:
Są aktywnymi i doświadczonymi programistami
Na co dzień pracują w przy projektach developerskich


Na życzenie Klienta, przedstawiamy życiorys i referencje trenera.

 

Dane rejestrowe spółki
SOFTRONIC Sp. z o.o.
ul. Towarowa 37
61-896 Poznań


NIP: 972-10-65-862 REGON: 634487712

KRS:0000302690, Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 50000 zł

Zarząd:
Marek Łajtar - członek zarządu
Adam Piotrowski - członek zarządu
 

nr konta bankowego:
Santander Bank Polska S.A. II o/Poznań 39 1090 1346 0000 0001 0127 0315


Podziel się: