Formularz zamówienia - szkolenie

Pobierz formularz zamówienia

Zamowienie_szkolenia

Zamowienie_szkolenia

298 kB

lub wypełnij formularz rezerwacji on-line

Osoba rezerwująca:

*:

*:

Uczestnicy:


Imię:
Nazwisko:
      Dodaj uczestnika
*:

*:

 
:

:

:

:

:

Inne:

*:

*:

:

*:

Zgoda obowiązkowa*:
Oświadczam, że znane mi są zapisy „OGÓLNYCH WARUNKÓW UCZESTNICTWA (OWU) W SZKOLENIACH SOFTRONIC” dostępne pod adresem www: https://www.softronic.pl/pl/szkolenia/szkolenia/informacje-ogolne.
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu realizacji zamówienia przez SOFTRONIC sp. z o.o., ul. Towarowa 37, 61-896 Poznań, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”), zgodnie z klauzulą informacyjną.

Zgoda handlowa:
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych przez SOFTRONIC sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”).
Zgoda marketingowa:
Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez SOFTRONIC sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”).
Forma zapłaty*:

:

:

* Pole wymagane


 

 Security code

 Podziel się: