Promocje

Połówka na wakacje

Połówka na wakacje

Czas wakacji to nie tylko odpoczynek, ale również doskonała okazja, aby zainwestować w siebie i swoją przyszłość. Dlatego mamy dla Ciebie ofertę, która sprawi, że lato stanie się jeszcze bardziej owocne. Skorzystaj z naszej letniej promocji i zapisz się na szkolenia z rabatem 50%!

Oferta specjalna dla JST

Oferta specjalna dla JST

Celem grantu "Cyberbezpieczny Samorząd" jest osiągnięcie przez Jednostki Samorządu Terytorialnego wyższego standardu bezpieczeństwa cybernetycznego. Aby wesprzeć realizację tych celów, oferujemy 20% rabatu na wszystkie szkolenia kwalifikowane w projekcie. Podnieś kompetencje swojego zespołu i zabezpiecz swoją JST przed cyberzagrożeniami.

CompTIA IT Career Pathway

CompTIA IT Career Pathway

Odkryj swoją ścieżkę kariery z CompTIA! To okazja, aby zgłębić wiedze na temat cyberbezpieczeństwa oraz infrastruktury IT, dzięki promocyjnym pakietom szkoleń. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, czy już doświadczonym specjalistą, te kompleksowe szkolenia wraz z egzaminami otworzą przed Tobą nowe horyzonty i perspektywy zawodowe. Zdobycie cennych certyfikacji i wzrost konkurencyjności na rynku pracy jest na wyciągnięcie ręki.

CompTIA jest dla Ciebie

CompTIA jest dla Ciebie

CompTIA, dostarcza solidnej wiedzy i umiejętności w dziedzinie technologii informatycznych. Autoryzowane szkolenia CompTIA są zaprojektowane tak, aby sprostać oczekiwaniom zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z IT.

Training Replay

Training Replay

Możesz bezpłatnie pojawić się w charakterze wolnego słuchacza, na takim samym szkoleniu lub jego części, o ile będziemy je realizować w dowolnej lokalizacji SOFTRONIC.

Microsoft Exam Retake

Microsoft Exam Retake

Twoja szansa na zaliczenie egzaminu certyfikacyjnego Microsoft, nawet jeśli za pierwszym razem nie osiągniesz pełnego sukcesu. To forma ubezpieczenia wyniku, dająca Ci spokojną głowę i elastyczność w procesie zdobywania certyfikacji.

Bony szkoleniowe

Bony szkoleniowe

Bon szkoleniowy jest doskonałą formą planowania budżetu, zwłaszcza w sytuacji braku czasu na realizację szkolenia w bieżącym roku.

Podziel się: